Page 34 - bukva_magija
P. 34
юиюа
Ако истинска беше - любовта,
то, нямаше, да ни чупи стойки,
нито - доволна, да реже крила.
А, за пример, да бъдем двойка.
В тъгата се намирам - далечна.
Тук, емоциите са еднакво сиви.
Гледка тъмна, коравосърдечна,
без мечти, със сенки полуживи.
Сърце, захвърлено, някъде там,
да скимти, като бездомно куче.
Научих да обичам. От теб знам.
С болка да живея, не се научих.

