Page 49 - bukva_magija
P. 49
аул уа пиша у.минало бреме
Магия в дните, в които беше ти,
в останалите си липса отровна,
след всяка буря, аз оставах тих,
след тишината, тишина отново.
Ще замина от този свят скоро.
Времето никого не ще да чака.
Ще ме помнят само тези хора,
на които нямо осветлих мрака.
В минало време мразя да пиша,
всеки трябва да следва своя път,
да сънува, трябва, докато диша,
сънува, докато се сбъдне сънят.
47

