Page 66 - bukva_magija
P. 66
ишаи, судце
Вземи си глътка въздух, дишай!
Забрави за всичко друго, дишай!
Нищо няма смисъл, само дишай,
изживей живота, сърце! Дишай!
Не пести вдишвания, въздух има,
за вечността, за живота, и остава.
Последното издишване ни взима -
чрез друг дишането продължава...
Не очаквай нито малко, ни много
и не мисли за момента предишен,
живей преди последното сбогом,
животът е кратък, сърце. Дишай!
64

